U bent hier

Uitslagen

Datum Behaalde plaats Renner Locatieaflopend sorteren Federatie Reeks Kampioenschap
08/07/2018 25e plaats Eric Depouille Aalst vwf D&C
19/08/2018 3e plaats Michael Apers Aalst VWF A Europees Kampioenschap
19/08/2018 20e plaats Hugo Van Linden Aalst VWF D EK
09/07/2018 11e plaats Alex Goossens Adegem Waod B
14/04/2018 10e plaats Hugo Van Linden Appels VWF D
14/07/2018 18e plaats Hugo Van Linden Appels VWF D
25/08/2018 19e plaats Hugo Van Linden Asbeek vwf D
28/04/2018 6e plaats Alex Goossens Bassevelde Waod B
13/05/2018 19e plaats Maarten Van Raemdonck Bassevelde WAOD A
30/07/2018 5e plaats Frank Suys Bazel WAOD C
30/07/2018 17e plaats Eric Depouille Bazel waod C
30/07/2018 11e plaats Alex Goossens Bazel waod B
10/03/2018 8e plaats Frank Suys Bazel WAOD C
10/03/2018 9e plaats Michael Apers Bazel WAOD A
22/04/2018 12e plaats Alex Goossens Bazel Waod B
21/09/2018 1e plaats Michael Apers Beerse Cycling Vlaanderen Amateurs/Masters
31/03/2018 5e plaats Frank Suys Bellem LWU D
08/04/2018 14e plaats Eric Depouille Beloeil EDH D
08/04/2018 3e plaats Frank Suys Beloeil EDH D
21/07/2018 9e plaats Hugo Van Linden Betekom VWV D
30/09/2018 15e plaats Michael Apers Beveren WAOD A
30/09/2018 23e plaats Mark De Ben Beveren Waod C
27/07/2018 9e plaats Alex Goossens Beveren waod B
08/05/2018 5e plaats Alex Goossens Beveren Waod B
04/03/2018 6e plaats Frank Suys Beveren WAOD C
04/03/2018 1e plaats Michael Apers Beveren WAOD A
15/04/2018 2e plaats Frank Suys Beveren WAOD C
15/04/2018 5e plaats Alex Goossens Beveren Waod B
15/04/2018 18e plaats Maarten Van Raemdonck Beveren WAOD A
08/05/2018 9e plaats Eric Depouille Beveren waod c
08/05/2018 2e plaats Frank Suys Beveren WAOD D
27/07/2018 5e plaats Frank Suys Beveren WAOD C
30/09/2018 12e plaats Maarten Van Raemdonck Beveren Waod A
04/03/2018 37e plaats Mark De Ben Beveren-waas Waod B
03/03/2018 5e plaats Frank Suys Blaton EDH D
21/04/2018 10e plaats Eric Depouille Blaton EDH D
21/04/2018 1e plaats Frank Suys Blaton EDH D
05/08/2018 7e plaats Frank Suys Blicquy EDH D
16/09/2018 8e plaats Hugo Van Linden Bonheiden vwv D
05/08/2018 1e plaats Michael Apers Borgloon ICF Elite Wereldkampioenschap
06/05/2018 11e plaats Hugo Van Linden Breendonk VWF D PK Antwerpen
06/05/2018 19e plaats Mark De Ben Breendonk Vwf E
06/05/2018 21e plaats Eric Depouille Breendonk vwf D PK Antwerpen
06/05/2018 5e plaats Frank Suys Breendonk VWF D
06/05/2018 1e plaats Frank Suys Breendonk VWF D PK Antwerpen
08/09/2018 14e plaats Eric Depouille Brugelette EDH D WK.
08/09/2018 10e plaats Frank Suys Brugelette EDH D Wereldkampioenschap
08/09/2018 12e plaats Michael Apers Bruglette EDH A
07/04/2018 8e plaats Michael Apers Buggenhout VWF A
18/02/2018 5e plaats Michael Apers Callenelle EDH A

Pagina's